Hotel pre zvieratká PEThotel Sečovce

08
júl
2015

Musíme odcestovať, ideme na dovolenku, rekreáciu, kúpeľnú liečbu, na víkend, na rodinnú oslavu, v horšom prípade do nemocnice a vtedy je dôležité ak sa má kto o nášho miláčika postarať.

Nemusíte prosiť príbuzných či známych, my Vášmu zvieratku poskytneme dočasný náhradný domov. 

Nájdete nás v centre mesta Sečovce smer Košice – Michalovce. Zariadenie je súčasťou prevádzky obchodu s krmivami a potrebami pre zvieratká a veterinárnej ambulancie.

Vstup do areálu vedie z hlavnej cesty bránou do uzavretého tichého dvora s priestrannou záhradou.

Psi sú ubytovaní v samostatných boxoch v murovanom objekte, ktorý sa nachádza pri priestrannej oplotenej záhrade. V zimných mesiacoch a pri nižších teplotách je objekt vykurovaný.

Temperovanie objektu je zabezpečené aj v prípade ak máme ubytované plemeno chúlostivé na chlad. Každý box je samostatne uzatvárateľný, vybavený pohodlným ležadlom a všetkým čo psík potrebuje aby bol spokojný.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti starostlivosti o domácich miláčikov. Zvieratká sú súčasťou rodiny, robia nám spoločnosť, obohacujú náš život, sú však chvíle, keď musíme odcestovať, ideme na dovolenku, rekreáciu, kúpeľnú liečbu, na víkend, na rodinnú oslavu, v horšom prípade do nemocnice a vtedy je dôležité ak sa má kto o nášho miláčika postarať. Nemusíte prosiť príbuzných, susedov a známych, my Vášmu zvieratku poskytneme dočasný náhradný domov. Kedykoľvek sme v kontakte, môžete sa informovať ako sa zvieratko u nás má.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti starostlivosti o domácich miláčikov. Celodenná starostlivosť je zabezpečovaná vyškolenými pracovníkmi hotela, ktorí majú so zaobchádzaním so zvieratami odborné a dlhoročné osobné skúsenosti.

SLUŽBY

Poskytujeme služby:

  • ubytovacie služby - 24 hod. starostlivost
  • denný stacionár - 8 hod. starostlivosť
  • ďalšie služby – kúpanie, strihanie

VETERINÁRNA SLUŽBA

V priestoroch hotela je stále zabezpečená veterinárna služba, veterinárny lekár má v objekte ambulanciu. V prípade akýchkoľvek zmien zdravotného stavu sa vykoná okamžité vyšetrenie veterinárnym lekárom a začatie liečby. Pri urgentných situáciách kontaktujeme majiteľa zvieratka.

AKO NÁS NÁJDETE

Nachádzame sa na Obchodnej ulici č.d. 173 v Sečovciach. Hlavný cestný ťah Smer Košice – Michalovce. Jednotlivé vzdialenosti: Košice – Sečovce 37 km, Michalovce – Sečovce 22 km, Vranov nad Topľou - Sečovce 24 km, Sečovce – Trebišov 12 km.

Dobrá prístupnosť vlastnou dopravou aj autobusom. Z autobusovej stanice Sečovce je to 5 min. peši. Od zastávky pri železničnom priecestí smerom do Košíc 10 min. peši.
Odvoz – ponúkame odvoz z miesta bydliska a do miesta bydliska zvieratka. Po predchádzajúcom dohovore.

KONTAKT : 0948 018 944    -  objednávky + služba v hoteli

POSTUP PRI PRÍJME

Zvieratká prijímame na základe objednávok v písomnej, telefonickej alebo elektronickej forme. Objednávku pred nástupom je potrebné potvrdiť 24 hodín vopred či nedošlo k nejakej zmene. Počas hlavnej dovolenkovej sezóny je potrebné ohlásiť záujem v dostatočnom časovom predstihu.

Podmienkou pre prijatie zvieratka je dobrý zdravotný stav, bez príznakov infekčného ochorenia, platné očkovanie proti besnote, odčervenie a ošetrenie voči vonkajším aj vnútorným parazitom. Pred prijatím sa obojstranne uzatvorí zmluva, prílohou ktorej sú aj informácie o zvieratku, kde sa zaznačia dôležité údaje.

Za služby sa platí vopred v hotovosti, alebo pripísaním platby na účet hotela najneskôr deň pred ubytovaním.

V prípade potreby zabezpečíme dovoz aj odvoz zvieratka.

Majiteľ zvieratka je povinný:

  • predložiť občiansky preukaz
  • veterinárny preukaz psa, ktorý zostáva v hoteli počas ubytovania
  • potvrdenie o zdravotnom stave psa (nie staršie ako 3 dni)

Pri príjme zvieratka máme bezbariérový prístup z hlavnej ulice veľkou príjazdovou bránou do dvora. V inom prípade je brána uzatvorená, vchod je z hlavnej ulice z predajne krmív.

DOPORUČUJEME

Doporučujeme pri ubytovaní priniesť zvieratku veci, na ktoré je zvyknuté aby sa čo najlepšie aklimatizovalo a malo pri svojom pobyte so sebou kúsok svojho domova. V prípade psov, mačiek obojok, vôdzku, misku, pelech, hračku, pochutinky.

STRAVOVANIE

Pri príjme majiteľ zvieratka prinesie krmivo na zabezpečenie stravovania počas ubytovania v hoteli. Ak má záujem o zabezpečenie krmiva hotelom, pri prijímaní zaplatí zálohu na stravovanie zvieratka. Je potrebné pri podpise zmluvy v prílohe uviesť druh krmiva a aké má zvieratko stravovacie zvyklosti.

Upozornenie: Háravé sučky a agresívnych psov neubytujeme!

BENEFITY PRE STÁLYCH ZÁKAZNÍKOV A ZÁKAZNÍKOV S DLHŠOU DOBOU UBYTOVANIA

Hotel pre zvieratá je tu pre Vás a Vašich miláčikov. Ak radi cestujete a trávite víkend mimo domova máme zvýhodnené sadzby za služby pre stálych zákazníkov.

Zároveň pri dlhšom pobyte t.j. viac ako 10 dní ponúkame:  10. deň GRATIS

Naša Anička a Majka Vám radi ukážu náš PEThotel SAFA a podrobne vysvetlia ako bude o Vaše zvieratko postarané.

 

Cenník služieb za ubytovanie a štandardnú starostlivosť

SlužbaMalé plemeno
do 10kg
Stredné plemeno
11-25kg
Veľké plemeno
nad 25kg
Vstupná veterinárna prehliadka jednorazový poplatok iba ak je nutné 2 EUR iba ak je nutné   2 EUR iba ak je nutné 2 EUR
24 hodinová starostlivosť / pes 10 EUR 13 EUR 15 EUR
2. pes v tom istom koterci s 1. psom toho istého majiteľa 50% zľava 5 EUR - -
každá ďalšia začatá hodina po 24. hod. pobyte / 1 hod. 2 EUR 2 EUR 2 EUR
10. deň pobytu GRATIS GRATIS GRATIS
8 hodinová starostlivosť / pes 8.00 hod – 16.00 hod (pracovné dni) 10 EUR 10 EUR  10EUR
každá ďalšia začatá hodina po 16.00 hod 2 EUR 2 EUR 2 EUR

- príplatok za nadštandardnú starostlivosť podľa dohodnutých služieb

- odmena za ubytovanie je splatná v hotovosti v deň príchodu hosťa do hotela, alebo prevodom na účet minimálne 1 deň pred prevzatím psa hotelom

- uvedené ceny sú vrátane DPH

 

Ak budete mat zaujem, tak Vam pravidelne budeme posielat aj foto Vasho milacika cez Facebook:  www.facebook.com/hotel.pre.psov

NEWSLETTER

Prihláste sa na odber noviniek