Najčastejšie otázky a odpovede F.A.Q.

11
aug
2015

Všetko čo potrebujete vedieť, alebo otázky ktoré ste sa chceli opýtať ...

 

Čím je potrava výdatnejšia a zodpovedá požiadavkám, tým viac dopomáha k stavbe kostry a svalov. Rozhodujúce je zloženie potravy a nie jej množstvo.
Samozrejme, kľudne sa nás čokoľvek opýtajte, do 24 hod. Vám náš veterinár odpovie. Pripravujeme taktiež aj on-line poradenstvo veterinára.
Aminokyseliny, minerály, stopové prvky, vitamíny a mastné kyseliny reagujú na základné výživové potreby rozvoja a udržiavania tela.Lipidy a uhľohydráty sú hlavným zdrojom energie pre psov. Mačky sú tiež závislé na bielkovinách v ich metabolizme energie.Niektoré živiny sú obsiahnuté v prídele krmiva (antioxidanty, probiotiká, vláknina, základné mastné kyseliny, atď.), aby poskytovali prevenciu proti takým rizikám ako je ochorenie obličiek, tráviace problémy alebo následky starnutia.Určité živiny sú v strave pridané a iné obmedzené, aby podporila terapeutický alebo rekonvalescenčný proces, čím pomáha domácim zvieratám uzdraviť sa z mnohých ochorení.
Áno, tento faktor je vhodné zohľadniť prí výbere krmiva. Napríklad 4 mesačné plemeno menšieho psa váži približne 3kg, pričom obrie plemeno váži okolo 20kg. Čím je plemeno psa väčšie, tým má väčšie čeľuste, takže napríklad pokiaľ malému plemenu podávate väčšie granule, môže mať problém pri ich uchopovaní. Pri správnom výbere je možne efektívne predchádzať riziku nadváhy a ochoreniam. Pri veľkých plemenách prekmrovanie vedie k zrýchlenému rastu šteňaťa a môže viesť k osteoartikulárnym problémom, pri malom plemene môže viesť k nadváhe v dospelosti.

Objednávky je možné uskutočniť aj bez registrácie.
Ak urobíte storno objednávky do 12 hodín, považujeme objednávku za zrušenú. Storno môžete poslať e-mailom prípadne vykonať telefonicky. Pri zrušení objednávky je nutné uviesť Vaše meno, e-mail a číslo objednávky.
Tovar Vám bude doručený v priebehu nasledujúcich 2-3 pracovních dní. V prípade, že by tovar nebol na sklade alebo by nastali nejaké komplikácie so zaslaním Vami vybraného tovaru, Vás budeme ihneď kontaktovať.
Všetok tovar, ktorý ponúkame máme skladom. Snažíme sa byť čo najrýchlejší pri vybavovaní vaších objednávok.
Tovar Vám radi zašleme na Vami vopred stanovenú adresu.

Tovar nemusíte prebrať Vy osobne, avšak pri objednávke je potrebné do poznámok zadať meno osoby, ktorá za Vás daný tovar prevezme.
Presný postup ako postupovať pri vybavovaní reklamácií nájdete v Obchodných podmienkach, presnejšie bod 10, 11. http://4animals.iis1.inver.sk/obchodne-podmienky

 

NEWSLETTER

Prihláste sa na odber noviniek